“Chci si koupit kryptoměny, které mi vydělají miliony a já už nebudu muset pracovat.” Tak přesně tato věta proběhla hlavou mnoha lidem v případě, že někdy viděli nebo slyšeli příběhy o lidech, kteří na kryptoměnách díky velmi včasnému investování vydělali opravdu pohádkové peníze jenom tím, že tenkrát nakoupili. Věřte, že mnoho z nich ani netušilo, že taková zhodnocení někdy uvidí a proto pár let nazpět nějaká investice do kryptoměn ani nemusela být plně promyšlená. Trh byl totiž plný neznalých lidí, kteří nerozuměli ničemu, co se v tu dobu vůbec dělo a mělo dít.

Kryptoměny samozřejmě i dnes představují obrovskou příležitost pro zhodnocení, je však klíčové být informovaný a investovat s jistou strategií, která vám pomůže zamezit co největší ztráty a zařídit co nejvyšší zisky. Pojďme se podívat na několik důvodů, proč se v dnešní době vyplatí kryptoměnám prvně pořádně porozumět a až pak nějakou kryptoměnu nakoupit. Zmíníme si několik věcí, které podrobně rozebíráme v našem kurzu.

B jako Bitcoin

O kryptoměnách se mluví a píše téměř všude, ale i přes tento fakt stále hodně lidí neví, co to kryptoměny jsou. Když se jich na to zeptáte, odpověď zní nějak takto: “To jsou ty bitkojny?”. Věřte, že s touto odpovědí jsme se již setkali mnohokrát. Jakmile se takový člověk rozhodne investovat a pošle první peníze na směnárnu a následně na burzu, vyskočí na něj obrovský list plný stovek kryptoměn, o kterých ani neví, co představují. V tomto případě nakupují bezmyšlenkovitě, bez jakéhokoliv promyšlení a neví, jaká rizika mohou skrývat.

V dnešní době samozřejmě altcoiny, tj. kryptoměny vzniklé až po úspěchu Bitcoinu, představují obrovskou příležitost, která je mnohdy ještě vyšší, než doposud představoval nákup Bitcoinu samotného. Je však velmi, ale opravdu velmi důležité vědět, kdy a jak nakoupit, co nakoupit, jak dlouho “držet” a jak se zachovat v jistých situacích, kdy i při pádu její hodnoty můžete vydělávat.

V našem kurzu tak velmi pečlivě rozebíráme to, co altcoiny jsou, kdy se vyplatí nakoupit, kdy se vyplatí prodávat a jak vůbec poznat, že altcoin “stojí za to” a nejedná se o podvodný projekt, který vás chce pouze okrást.

Začátky kryptoměn vs. dnešní trh

Dříve byl trh plný nezkušených lidí, kteří ani netušili, co pořádně kryptoměny jsou. Vydělávání tak bylo poměrně snadné. Profesionálové ještě stále “spali” a velké společnosti ani o nějaké kryptoměny nejevily zájem. I státy v tyto dny spaly a toto “hřiště” nechávali bez pravidel, regulací a centralizace. Počátky nechceme označovat za “snadné”, ale dnešní svět kryptoměn je plný nástrah, které způsobují mnohdy majitelé kryptoměn samotní.  Rizikem jsou i státy, banky, velcí investoři a mnoho dalších. Samozřejmě velmi záleží na tom, jakou strategii investování zvolíte. V našem kurzu vám pomůžeme odhalit, jestli se budete chtít věnovat aktivnímu obchodování, či budete pouze kryptoměnu držet do doby, kdy vám bude zisk stačit. V tomto článku se však soustředím na to, proč se kurz vyplatí koupit, proto si prozradíme několik důležitých informací. Faktor, který je velmi důležitý a který dost často ovlivňuje vstupy a výstupy, je víra. Víru ovlivňuje hned několik faktorů.

1) Média – Jak jistě chápete, média mají moc v podobě obrovské moci šířit falešné zprávy, které nejsou kolikrát ani podloženy a díky nim je růst ceny potlačován. Tato mince se však zatím vždy otočila a do kryptoměn vstupuje stále více obchodníků, instituací a dokonce i států.

Pro tyto nepředpovídatelné momenty učíme strategie, které opět zabrání ztrátě.

2) Support, resistence, trend line + chování obchodníků – Zkušení obchodníci vědí, jak díky těmto “faktorům” vydělávat. Nechceme vám příliš plést hlavu, proto si tuto část velmi podrobně rozebíráme v naší “odbornější” části kurzu, kde se dozvíte všemožné strategie, jak vstoupit, jak prodat a jak vůbec v grafech číst.

3) Chování státu – Stát je šéf, který i přes decentralizovaný stav kryptoměn musí určovat nějaká pravidla, která musíme respektovat a dodržovat. Tyto informace velmi často hýbou světem kryptoměn a proto je opět velmi důležité vědět, jak se při těchto různých situacích zachovat.

4) Chování kryptoměny – Dost často se stává, že nezkušený obchodník vidí, jak hodnota některé kryptoměny “jen tak roste”, a to někdy i o desítky či stovky procent. Velmi často se tak stává díky různých “pokrokům”, kterých kryptoměna dosahuje.

Je hned několik ověřených zdrojů, kde se můžete dozvědět, jak se vaší kryptoměně vede. Tomuto tématu se opět věnujeme v našem kurzu, kde vás naučíme, jak si můžete sami ohlídat to, kdy a co nakupovat nebo prodávat a nakupovat tak ještě před tím, než začne kryptoměna růst i výše zmíněná procenta. Mnoho lidí totiž nedokáže nakoupit včas a okrádají se tak nejen o procenta v zisku, ale také dost často vstupují do ztráty díky tomu, že nakupují často a kurz měny následně klesá.

5) První je víra, až pak investice Emoce jsou na trhu snad tím nejdůležitějším, co každým dnem ovlivňuje dění. Zvládání emocí je opravdu je klíčové a i tomuto tématu se v našem kurzu věnujeme.

6) Ostatní

Celý trh je dost často ovládán na základě manipulací a spekulací, které díky emocím určují, jakým směrem se stav vaší pořízené kryptoměny vydá. Pokud nemáte “záchytné strategie”, které v našem kurzu vysvětlujeme, můžete velmi rychle přijít i o desítky procent z vaší investice. Pokud jste však připravení, můžete být ve výsledku i za pád hodnoty rádi. Naučíme vás včas, a to dokonce i bez vaší přítomnosti, vystupovat a zpětně nakupovat tak, abyste mohli snadno a účinně akumulovat své mince tak, jako to dělají zkušení obchodníci.

Proč si tedy kurz koupit?

To nejdůležitější, co vám náš kurz předá, jsou hlavně cenné zkušenosti, které jsme získali právě kvůli nedodržování výše zmíněných bodů. Přicházeli jsme tak o peníze a museli jsme začít pořádně studovat to, jak se vyvarovat ztrátám a jak zařídit co nejvyšší zisky. Nejedná se o žádné překlady, ale o sumarizaci našich zkušeností a zkušeností profesionálů, které jsme podrobně studovali a mnohdy za ně zaplatili i nemalé peníze, které představují desetiny ceny našeho kurzu. Naším cílem bylo, je a bude šířit správné informace, díky kterým vychováváme nové majitele kryptoměn a připravujeme je na nejrůznější rizika.

Díky kurzu tak ušetříte obrovské množství času, ale i velké množství peněz, o které lidé kvůli neinformovanosti přichází.

Pokud vás kryptoměny zajímají a chcete se dozvědět ještě více informací, co náš kurz nabízí, srdečně vás zveme na naši stránku chcikrypto.cz, kde máme rozebrané jednotlivé Moduly výuky, které vás vyškolí, jak nejlépe dokážeme.

Ještě stále nevíte? Máme pro vás rychlokurz zdarma, kde se dozvíte pár základních informací. Pak můžete posoudit, jestli vás kryptoměny zajímají a přidat se tak ke spoustě těch, kteří jsou již s naším kurzem spokojeni! Rychlokurz naleznete zdeMnoho informací zdarma se můžete dozvědět i na našich sociálních sítích, či v našich článcích.

Jestliže vás něco o kryptoměnách zajímá, neváhejte nás kontaktovat. Velmi rádi vám na vaše dotazy zodpovíme.